AYFAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş

İstanbul’un Silivri Bölgesi’nde 1993 yılında kurulmuş olup 1996 yılından bu yana Otomotiv Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren AYFAR OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET A.Ş, toplam 40.000 m2’lik üç ayrı üretim tesislerinde Karayolları Taşıt Araç ve Gereçleri Aydınlatma Lambaları üretimi yapmaktadır.

Tüm Üretim aşamalarının kendi bünyesinde gerçekleştiği Türkiye’deki ender üretim tesislerinden biri olan firmamızda Far, Far Camı, Stop – Sinyal Sis Lamba ve çeşitli aydınlatma aksesuarları olmak üzere yılda 3 milyon parça üretim kapasitesine sahiptir. Üretimimizin %70’e yakın bir bölümü dünyanın çeşitli bölgelerinde 40’tan fazla ülkeye ihrac edilmektedir.

 

Kurulduğu yıldan bu yana benimsediğimiz kaliteli ürün, ekonomik, uygun fiyat ve iyi hizmet anlayışı ve müşterilerimizden aldığımız güç ve güvenle,sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte; yeni yatırımlar gerçekleştirerek ürün kalitemizi ve çeşitlerimizi sürekli arttırarak müşterilerimizin talep ve isteklerine en uygun ve hızlı çözümler üretmeyi kendimize önemli bir görev saymaktayız.

 

.
Güçlü Ekip

Toplam kalite yönetim sistemini firmamızın tüm kademelerine yerleştirerek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktayız.

.
Yüksek Deneyim

Kurulduğumuz günden bu yana kaliteli ürün, uygun fiyat ve iyi hizmet anlayışı ve müşterilerimizden aldığımız güçle çalışmaya devam etmekteyiz.

.
Lider Firma

Yılda 3 milyondan fazla parça üretiyor ve bunun %70’e yakın bir bölümü dünyanın çeşitli bölgelerinde 40’tan fazla ülkeye ihraç etmekteyiz.

TÜV tarafından ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistem Belgesi ile belgelendirilmiş olan firmamız sektöründeki gerekli kalite belgelerini de en kısa zamanda tamamlayarak iç ve dış piyasa payını büyütmeyi ve çetin rekabet koşullarının yaşandığı günümüz dünya ticaretinde sürekli büyüyen bir pazar payına sahip olmayı hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz; Ürün ve hizmette kalite, süreklilik ve güvenirlilik, kalıcı olmak ve artan rekabet ortamında büyüyen bir pazar payına sahip olmak, işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ve katma değeri yüksek ürünler üreterek dışa bağımlılığı azaltmak ve böylelikle ülke ekonomisine katkıda bulunmak; Toplam kalite yönetim sistemini firmamızın tüm kademelerine yerleştirmek ve sürdürmek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, yenilik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün portföyümüzü zenginleştirmek, ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek faaliyet gösterdiği alanda en iyisi olmaya ve ürettiği ürünleri bir dünya markası yapmaya çalışmaktır.

 

BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi ve yeni çıkan ürünlerimizi takip edin

SEKTÖRDE LİDER FİRMA

“Sürekli Yenilik, Her zaman yenilik” stratejisiyle hareket eden firmamız kalite ve fiyat politikalarında da müşterilerinin beklentileri karşılamaya özen göstermektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ
AYFAR OTOMOTİV